Ланцюги вильчасті

[bt_section layout=”boxed” top_spaced=”topSpaced” bottom_spaced=”not-spaced” skin=”inherit” full_screen=”no” vertical_align=”inherit” divider=”no” back_image=”” back_color=”” back_overlay=”” back_video=”” video_settings=”” back_video_mp4=”” back_video_ogg=”” back_video_webm=”” parallax=”” parallax_offset=”” animation=”” animation_back=”” animation_impress=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_row][bt_column width=”2/3″][bt_hr top_spaced=”topSmallSpaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_text]

Ланцюги вильчасті

Їх відносять до категорії тягових ланцюгів. Вильчасті ланцюги потрібно застосовувати для того, щоб вони виконували роль тягових органів у конвеєрах скребкового типу. Також їх використовують для транспортерів, у яких – занурені скребки (редлери). Іноді такі ланцюги встановлюють на живильниках або іншій підіймально-транспортній техніці. Найчастіше в конструкції скребків є кілька робочих елементів.

Ланцюги вильчасті працюватимуть навіть у доволі екстремальних умовах, наприклад, коли для них характерні істотні механічні навантаження. Їх не потрібно буде постійно змащувати. Також ланцюг зовсім не має потреби в дорогому ремонті. Якщо виріб поламається, то просто замініть ланку.

Чим особливі такі ланцюги?

Ланцюг вильчастий потрібен для того, щоб комплектувати підіймально-транспортну техніку та різні механізми. Вильчастий ланцюг створюється сталевим. Матеріал для його виготовлення – жароміцний, неіржавний і високолегований. Конструкції розрізняються між собою тим, яким способом з’єднуються ланки. У ролі фіксаторів виступають шплінти з дроту або стопорні шайби.

У ланцюгів вильчастого типу є безліч переваг, наприклад:

  • їхній термін служби не обмежений;
  • вони відрізняються високою міцністю та стійкістю до розривів;
  • їх можна придбати за цілком розумними цінами.

Де використовуються ланцюги тягові вильчасті?

Ланцюги такого типу можна застосовувати в абсолютно будь-якій кліматичній зоні. На характеристики металу не впливатиме температурний режим в оточенні.

[/bt_text][bt_hr top_spaced=”topSmallSpaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][bt_column width=”1/3″][bt_image image=”5696″ caption_text=”” caption_title=”” show_titles=”no” size=”full” shape=”square” hover_type=”btSimpleHoverType” url=”” target=”_self” el_class=”” el_style=”margin: 20px 0px;”][/bt_image][bt_image image=”5694″ caption_text=”” caption_title=”” show_titles=”no” size=”full” shape=”square” hover_type=”btDefaultHoverType” url=”” target=”_self” el_class=”” el_style=”margin: 20px 0px;”][/bt_image][/bt_column][/bt_row][/bt_section][bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_text]

Їх встановлюють у скребкових конвеєрах і часто застосовують:

  • у промисловості, пов’язаній із оброблюванням і перероблюванням деревини (наприклад, при транспортуванні трісок, стружки чи тирси);
  • у сільськогосподарській сфері – в елеваторі;
  • при виробництві цементу;
  • для котельної установки (при переміщенні золи);
  • для транспортування абразивних матеріалів.

Вильчасті вироби часто застосовують у котельнях – їх встановлюють в опалювальній техніці. За допомогою таких ланцюгів легко позбавлятися від золи, яка створюється при згорянні палива. Коли ланки нагріваються, то це не впливає на їхню працездатність. Вони не піддаються деформації, на них не виникає тріщин – вироби залишаються абсолютно цілісними.

На підприємствах із оброблення деревини вильчастий ланцюг стане невіддільною деталлю. Завдяки тяговій конструкції у нього є можливість працювати навіть тоді, коли навантаження – ударні. Завдяки рухливим ланкам ланцюг допоможе з легкістю перевозити маленькі гілки, тирсу й тріски. Він вирізняється високою міцністю. Навіть коли на конвеєр потрапляють важкі поліна, вони все одно не зможуть деформувати металеві елементи.

Без вильчастих виробів не обійтися компаніям, які пов’язані з гірничо-збагачувальним комплексом. При установці ланцюгів бажано доповнити їх скребками потрібних розмірів. За допомогою таких виробів легко переміщувати маленькі шматочки вугілля або гірських порід. Попри те, що ланцюг почне регулярно забруднюватися, транспортер не буде через це зупинятися.

Замовте ланцюги за доступною ціною

Компанія «Конвеєр» пропонує ланцюги тягові за дуже вигідною вартістю. Доставка здійснюється по Києву та іншим містам України. Наша продукція створена відповідно до стандартів якості. У каталозі ви знайдете ланцюги інших видів, а також ще багато комплектуючих.

Якщо у вас залишилися питання, то, будь ласка, зателефонуйте нам. Менеджер обов’язково проконсультує вас щодо послуг і продукції, що пропонує компанія «Конвеєр».

[/bt_text][/bt_column][/bt_row][/bt_section]
Scroll to Top