Листове гнуття металу

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″ align=”left” vertical_align=”inherit” border=”no_border” cell_padding=”default” animation=”animate animate-moveup” highlight=”no_highlight” background_color=”” transparent=”” inner_background_color=”” background_image=”” el_class=”” el_style=””][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_header superheadline=”” headline=”Гнуття металопрокату” headline_size=”medium” headline_style=”regular” dash=”no” subheadline=”ПрАТ “Конвеєр” надає послуги гнуття металу, як організаціям, так і приватним замовникам в мінімальні терміни за необхідними замовнику розмірами. Гнуття листового металу здійснюється на імпортному верстаті, що гарантує відмінну якість виготовлення деталей.” el_class=”” el_style=””][/bt_header][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][/bt_row][/bt_section][bt_section layout=”boxed” top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSemiSpaced” skin=”inherit” full_screen=”no” vertical_align=”inherit” divider=”no” back_image=”” back_color=”” back_overlay=”” back_video=”” video_settings=”” back_video_mp4=”” back_video_ogg=”” back_video_webm=”” parallax=”” parallax_offset=”” animation=”” animation_back=”” animation_impress=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_row][bt_column width=”1/2″ align=”left” vertical_align=”inherit” border=”no_border” cell_padding=”default” animation=”animate animate-fadein animate-moveup” highlight=”no_highlight” background_color=”” transparent=”” inner_background_color=”” background_image=”” el_class=”” el_style=””][bt_accordion][bt_accordion_items headline=”

Гнуття листового металу з використанням преса з ЧПУ фірми Gasparini

“][bt_text]

Ми пропонуємо гнуття на сучасному гідравлічному пресі з максимальним зусиллям до 250 тонн і довжиною вигину до 4000 мм. ЧПУ гарантує високу якість процедури та повторюваність виробництва при низьких витратах. Тому кожен проєкт, виконаний із використанням нашого обладнання, буде відповідати вашим очікуванням.

У нас працює команда спеціалізованих операторів згинальних пресів, які найкращим чином підготують матеріал для подальшої обробки. Використання преса на основі сучасних технологій із ЧПУ – це поєднання ефективності й економічної вигідності. Так гнуття металу гарантує очікуваний рівень точності.

Технологія з використанням ЧПУ особливо ефективна, коли потрібно кілька разів повторювати процес. Це відмінне рішення для того, щоб отримати велику серію ідентичних елементів із низькою собівартістю. Тут також важлива універсальність методу згинання листового металу на пресі. Він ідеально підходить як для тонких, так і для товстих листів товщиною до 8 мм.

З огляду на те, що сьогодні у багатьох галузях промисловості використовуються вироби з листового металопрокату різної конструкції та призначення, послуги гнуття металу дуже популярні. Це тільки одна з багатьох пропозицій компанії «Конвеєр». Наша компанія також виконує гнуття сортового й фасонного прокату, а саме: двотавра, швелерів, куточків і профільних труб тощо.

Фахівці компанії «Конвеєр» здатні виконати гнуття за допомогою спеціальних машин. Це буде зроблено якісно, ​​адже у нас є сучасна техніка, за якою працюють професіонали. Ми можемо створити вироби навіть найскладніших і незвичайних форм, які застосовуються в різних секторах. 

Якщо вам потрібне високоточне гнуття металу, розкажіть, який саме результат ви хочете отримати. Ми виконаємо будь-яке замовлення на основі ваших побажань або конкретного проєкту (незалежно від його розміру та складності).

[/bt_text][/bt_accordion_items][bt_accordion_items headline=”

Переваги гнуття металу на нашому обладнанні:

“][bt_text]

 • процес вирізняється винятковою точністю (навіть якщо обробляються доволі складні елементи);
 • технологічний процес повністю оптимізується – немає зайвих матеріальних витрат;
 • виробництво може бути серійним: гнуття металу буде виконуватися з відмінною повторюваністю (виробничі процеси замовника сміливо можна робити безперервними);
 • обробка металу відбувається дуже швидко, тому терміни на реалізацію проєкту будуть дотримані;
 • користуватися обладнанням доволі зручно (протягом усього циклу виробництва оператори пресів будуть сконцентровані на своїх завданнях).
[/bt_text][/bt_accordion_items][bt_accordion_items headline=”

Чому варто звернутися до компанії «Конвеєр»?

“][bt_text]

Завдяки передовим рішенням і сучасному обладнанню компанії «Конвеєр» можна:

 • досягти 100% елементів, які будуть повторюватися;
 • виконати вигини навіть складних форм;
 • налагодити виробництво, домігшись високої швидкості процесів;
 • знизити собівартість елементів, якщо виробнича серія – велика;
 • створити будь-яку кількість однакових виробів із загального прототипу (від маленької до масштабної серії);
 • використовувати сировину оптимально, щоб зменшити обсяг відходів.

Зв’яжіться з нашими фахівцями – і дізнайтеся, чи можна виконати гнуття листового чи профільного металопрокату конструкції, яка вас цікавить.

Ми надаємо всебічну підтримку та професійні технічні консультації. Наші фахівці підходять до кожного проєкту індивідуально. Звертайтеся – і ви переконаєтеся в цьому на власному досвіді.

[/bt_text][/bt_accordion_items][/bt_accordion][/bt_column][bt_column width=”1/2″ align=”left” vertical_align=”inherit” border=”no_border” cell_padding=”default” animation=”animate animate-fadein animate-moveup” highlight=”no_highlight” background_color=”” transparent=”” inner_background_color=”” background_image=”” el_class=”” el_style=””][bt_image image=”3206″ caption_text=”” caption_title=”” show_titles=”no” size=”full” shape=”square” hover_type=”btDefaultHoverType” url=”” target=”_self” el_class=”” el_style=””][/bt_image][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_image image=”3205″ caption_text=”” caption_title=”” show_titles=”no” size=”full” shape=”square” hover_type=”btDefaultHoverType” url=”” target=”_self” el_class=”” el_style=””][/bt_image][/bt_column][/bt_row][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_hr top_spaced=”topSmallSpaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”border” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][/bt_row][/bt_section]
Scroll to Top