Проектування транспортуючого обладнання

Проектування

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][/bt_row][/bt_section][bt_section layout=”boxed” top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSemiSpaced” skin=”inherit” full_screen=”no” vertical_align=”inherit” divider=”no” back_image=”” back_color=”” back_overlay=”” back_video=”” video_settings=”” back_video_mp4=”” back_video_ogg=”” back_video_webm=”” parallax=”” parallax_offset=”” animation=”” animation_back=”” animation_impress=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_row][bt_column width=”1/2″ align=”left” vertical_align=”inherit” border=”no_border” cell_padding=”default” animation=”animate animate-fadein” highlight=”no_highlight” background_color=”” transparent=”” inner_background_color=”” background_image=”” el_class=”” el_style=””][bt_accordion][bt_accordion_items headline=”Проектування”][bt_text]

Конструкторський відділ заводу Конвеєр  займається проектуванням,  розробкою конструкторської документації, 3D моделюванням конвеєрної техніки, систем транспортування, бункерів, контейнерів, окремих вузлів для потреб замовника.

Ми виконуємо послуги з проектування та розробки КД з сучасним підходом до роботи за технічним завданням замовника. Наші спеціалісти  мають великий досвід в розробці КД, працюють з сучасними комп’ютерними програмами.

Перелік робіт котрі можуть бути виконані нашими інженерами:

 • Виїзд до замовника з метою проведення замірів, складання технічного завдання, надання консультації з приводу вибору конвеєрів.
 • Робота з технічним завданням, розробка концепції транспортування, вибір обладнання, планування обладнання, підготовка загальних видів конвеєрів та обладнання, погодження з замовником технічних питань.
 • Розробка конструкторської документації на основі затвердженого технічного завдання.
 • Конструкторський супровід при виготовленні, монтажі, пусконалагоджувальних роботах.
[/bt_text][/bt_accordion_items][bt_accordion_items headline=”Проектування металоконструкцій”][bt_text]

Металеві конструкції грають дуже важливу роль в будівництві. Сьогодні складно уявити зведення мостів, стадіонів або висотних будівель без цієї технології. Архітектори часто використовують їх в невеликих проектах. Це обумовлено технічними і експлуатаційними особливостями сталевих конструкцій.

Незважаючи на відносно високу вартість самого матеріалу, застосування металевих елементів може знизити вартість установки через менше робоче навантаження і швидкість її реалізації. Сталеві конструкції широко використовуються в промисловому, сільськогосподарському, громадському та житловому будівництві, а також в інженерних і спеціальних будівлях.

Сталеві конструкції можуть бути дуже різними. Вони включають виробничі і складські приміщення, спортивні та розважальні зали, виставкові зали, каркасні будинки, резервуари, силоси і ангари. Також до них відносяться торгові і сервісні павільйони, промислові димоходи, щогли для радіо і телебачення, опори ліній електропередач, віадуки, опорні конструкції, технологічні пристрої і установки, канатні дороги і вишки.

Проектування металевих конструкцій в компанії «Конвеєр» включає в себе всі побажання наших клієнтів. Дизайнер сталевих конструкцій завжди працює на основі ваших вимог і пропозицій. Ми проектуємо з нуля, а досвід нашої команди дозволяє ефективно вирішувати поставлені перед нами завдання.

[/bt_text][/bt_accordion_items][bt_accordion_items headline=”Від чого залежить ціна металевих каркасів?”][bt_text]

Підсумкова вартість послуг буде залежати від вартості проектування металоконструкцій і матеріалів, а також того, у скільки обійдеться виготовлення елементів на заводі. Ціна металу – це приблизно 75% від загальної суми, в яку обійдеться будівельний проект. Саме тому варто приділити увагу проектному рішенню, де використовуються металоконструкції, що мало важать.

На суму також вплинуть витрати на транспортування вже готових конструкцій, коли їх важливо привезти на будівельний майданчик. Якщо вам потрібні комплексні послуги, то на їх підсумкової ціною позначаться і будівельно-монтажні робочі процеси.

Проектувальники компанії «Конвеєр» мінімізують витрати матеріалів. Це можливо за рахунок того, що вони раціонально компонують несучий металевий каркас, а також підбирають і розробляють найбільш підходящі вузли сполучення в каркасних конструкціях для будівель. Завдяки грамотно розробленим конструктивним рішенням підсумкові будови будуть максимально ефективними і міцними.

При проектуванні кожного проекту перед фахівцями стоять наступні завдання:

 • домогтися того, щоб конструктивні рішення відповідали виробничим технологічних процесів, а також характеристикам будівлі, яке проектується (в плані експлуатації, функціональності і естетики);
 • розробити ефективні конструктивні рішення, що могли б забезпечити потрібну несучу здатність металевих конструкцій (щоб при цьому їх маса була мінімальною);
 • створити такі проектні рішення, завдяки яким можна було б досягти найменшої трудомісткості (коли потрібно виготовляти і монтувати конструкції каркаса з металу для різних споруд);
 • забезпечити монтаж каркаса в мінімальні терміни, а також економію на будівельно-монтажних роботах.
[/bt_text][/bt_accordion_items][bt_accordion_items headline=”Чому варто замовити послуги з проектування в компанії «Конвеєр»?”][bt_text]
 • Ми пропонуємо проектування на вищому рівні і професійно виконуємо найскладніші проекти.
 • Кожен проектувальник сталевих конструкцій в нашій команді – це багаторічний, багатий і різноманітний досвід, який дозволяє нам бути універсальними.
 • Відмінна організація і досвід реалізації складних проектів.
 • Комплексне обслуговування включає в себе проектування та повну реалізацію інвестицій.
 • Надзвичайна старанність в реалізації і своєчасність реалізованих проектів.
 • Проектні кваліфікації без обмежень на проектування та управління будівельними роботами.

Компанія «Конвеєр» пропонує комплексні послуги, що пов’язані з металоконструкціями. Це проектування, виготовлення, обробка, порізка та монтаж. Матеріали, які використовують наші фахівці, характеризуються високою якістю і довговічністю.

Компанія «Конвеєр» має всі необхідні ліцензії на проектування. Вони підтверджують високу якість використовуваних технологічних процесів, а також кваліфікацію співробітників компанії. Проектування металоконструкцій в нашій компанії – це гарантія професійного підходу до роботи. Ми розробимо потрібну проектну документацію, яка буде відповідати вашим вимогам.

Компетентність і професіоналізм, багатоцільовий досвід і готовність застосовувати нові інноваційні рішення в сталевих конструкціях, нестандартне мислення і підвищення кваліфікації – все це дозволяє компанії «Конвеєр» бути лідером на українському ринку і будувати сучасні, міцні і стійкі будівлі зі сталевих конструкцій.

[/bt_text][/bt_accordion_items][/bt_accordion][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][bt_column width=”1/2″][bt_image image=”6410″ caption_text=”” caption_title=”” show_titles=”no” size=”full” shape=”square” hover_type=”btDefaultHoverType” url=”” target=”_self” el_class=”” el_style=””][/bt_image][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][/bt_row][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][/bt_row][/bt_section]
Scroll to Top