Металоконструкції

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″ align=”left” vertical_align=”inherit” border=”no_border” cell_padding=”default” animation=”animate animate-fadein animate-moveup” highlight=”no_highlight” background_color=”” transparent=”” inner_background_color=”” background_image=”” el_class=”” el_style=””][bt_hr top_spaced=”topSmallSpaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_text]

Ми спеціалізуємося на виробництві металоконструкцій відповідно до чинних стандартів. Виготовлені нами елементи збираються на будівельних майданчиках і в інших місцях, за бажанням клієнта. Багаторічний досвід компанії «Конвеєр», а також відмінна організація роботи співробітників дозволяють нам гарантувати клієнтам повний професіоналізм складального виробництва.

Ми піклуємося навіть про дрібні деталі металоконструкції на замовлення. Тому готова продукція завжди відповідає очікуванням замовника. Всі замовлення виконуються на підставі нашої власної документації або наданої клієнтом. Ми використовуємо сучасне програмне забезпечення, також у нашому розпорядженні є нове обладнання. Все це дозволяє компанії «Конвеєр» виготовляти металоконструкції навіть за найскладнішими проєктами.

Особливості виробництва

Виробництво сталевих конструкцій вважається одним із найбільш популярних видів діяльності у світі. Виробничі потужності компанії достатні для того, щоб виконати повний спектр робіт, пов’язаних із виготовленням металоконструкцій у Львові. Ми виготовляємо вироби будь-якої складності та кількості на нашому виробництві.

Виробництво враховує всі необхідні етапи: механічна обробка, зварювання, нанесення антикорозійного шару та складальні операції. Ми виробляємо металеві конструкції з матеріалів від довірених постачальників. Замовте у нас необхідні вироби, якщо хочете провести монтаж металоконструкцій.

Потрібні металеві конструкції? Зверніться до компанії «Конвеєр»

Ми пропонуємо замовити металеві конструкції, призначені для:

  • складських приміщень;
  • сільськогосподарських об’єктів;
  • виробничих цехів;
  • торгових центрів;
  • логістичних центрів;
  • автосалонів і автомийок;
  • станцій технічного обслуговування;
  • промислових будівель;
  • спортивних споруд тощо.

Виробництво металоконструкцій

Компанія «Конвеєр» займається виробництвом металевих конструкцій різної складності. Випускаючи продукцію, ми досягаємо високого рівня якості. Це можливо завдяки новому обладнанню й тому, що фахівці відділу технічного контролю ретельно стежать за всіма виробничими процесами.

Виготовленням металевих конструкцій займається кваліфікований персонал із багаторічним досвідом виробництва металоконструкцій. Співробітники постійно поглиблюють свої знання та вдосконалюють навички. Це дозволяє нам надавати професійні послуги та робити клієнтів задоволеними.

Послуги, які пропонує компанія «Конвеєр», не обмежуються виготовленням металоконструкцій. Ми також надаємо перевірку якості продукції згідно з усіма стандартами, підготовку звітів і протоколів вимірювань за запитом клієнта, перевірку зварних швів, а також послуги зі складання та проєктування. Ви можете замовити різні металеві конструкції та послуги з механічної обробки. Для цього зв’яжіться з нами за телефонами, які вказані на сайті.

[/bt_text][bt_hr top_spaced=”topSmallSpaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][/bt_row][/bt_section]
Scroll to Top